دسته گل عروس 1400 | جدیدترین مدل های دسته گل عروس 1400

در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل های دسته گل عروس ۱۴۰۰  در مدل های ساده و شیک قرار داده ایم. برای مشاهده این مطلب .

“دسته گل عروس”، یکی از اجزای مهم مراسم عروسی است که بسیار مورد توجه افراد قرار دارد . امروزه دسته گل های عروس در انواع مدل ها و شکل های گوناگونی قرار دارند . اگر شما جز آن دسته از افرادی  هستید که میخواهید در روز عروسیتان دسته گلی زیبا داشته باشد.در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل های دسته گل عروس ۱۴۰۰  در مدل های ساده و شیک قرار داده ایم. برای مشاهده این مطلب .

دسته گل عروس 1400

راهنمای خرید دسته گل

انتخاب گل برای دسته گل عروسی، یکی از مهم ترین انتخاب های گل، در زندگی است. همه در این روز خاص به این گلها توجه می کنند، و در ضمن در عکس های عروسی، ماندگار خواهند شد.پس برای اینکه بتوانید یک انتخاب خوب داشته باشید توجه به یه سری از نکان ضروری است. بد نیست در این اینجا مدل دسته گل ۱۴۰۰ را نیز اینجا ببنید

دسته گل عروس 1400

نکته اول اینکه حتما قبل از خرید دسته گل به سبک لباس عروسی خود توجه کنید. سبک لباس شما در انتخاب دسته گل عروسی بسیار مهم است.اگر دنباله لباس عروسی شما بلند است ، دسته گلهای آبشاری بهترین گزینه انتخاب می باشند . اگر می خواهید لباس پرنسسی بپوشید، دسته گل های گرد بیشتر با لباس شما هماهنگ است. در اصل تناسب دسته گل با لباس تان در زیبایی شما تاثیر بسیاری دارد.

دسته گل عروس 1400

یکی دیگر از نکاتی که دسته گل شما را خاص می کند توجه به رنگ هاست. رنگ های نقره ای و سفید برای عروسی های زمستانی بسیار مناسبند. رنگ های نارنجی و قرمز بیشتر با فصل پاییز تناسب دارند. در فصل بهار بهتر است به سراغ دسته گل های آبی، صورتی و بنفش ملایم بروید. در فصل تابستان هم دسته گلی با ترکیب رنگی مرکبات مثل زرد و نارنجی ایده آل است.

دسته گل عروس 1400

دقت کنید که دسته‌گل شما تمام دست و انگشتان شما را نپوشاند. عروس‌خانم‌های ریزنقش دسته‌گل‌هایی را انتخاب کنند که جمع وجورتر و مناسب قد و قواره‌شان باشد. بالاخره هم در عکاسی و فیلم‌برداری و هم در مراسم‌تان باید حلقه و زیور آلات تان مشخص شود.

جدیدترین انواع مدل های دسته گل عروس ۱۴۰۰

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400 دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

دسته گل عروس 1400

منبع:حــرف تـازه

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود